• Akcja BohaterON

• 09.09.2021 08:47
        • Biblioteka Powiatowego Zespołu Szkół w Chmielniku przyłączyła się do akcji BohaterON - włącz historię!

Jest to ogólnopolska kampania mająca na celu upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego oraz promocję historii Polski XX wieku. Jest realizowana od 2016 roku przez trzy wrocławskie organizacje: Fundację Rosa, Fundację Sensoria i Fundację Pokolenia Kolumbów, których działaniom przyświeca hasło: Pamięć – Edukacja – Pomoc. W ramach akcji zostanie przeprowadzony cykl zajęć dydaktycznych o tematyce literacko-historycznej w miesiącu październiku, natomiast uczniowie przygotują spersonalizowane podziękowania, które zostaną przekazane weteranom Powstania Warszawskiego.

Ewa Pasternak

Biblioteka_Powiatowego_Zespolu_Szkol_w_Chmielniku_przylaczyla_sie_do_akcji_BohaterON.pdf
        • Przystań w sieci

• 02.05.2021 14:28
        • Za szybko rozwijającym się cyfrowym światem musi podążać nowoczesna edukacja dotycząca odpowiedzialnego korzystania z internetu. Takie właśnie są kursy e-learningowe przygotowane przez ekspertów projektu Przystań w sieci. Uczniowie i nauczyciele PZS Chmielnik zapoznawali się  z 18 kursami w sześciu modułach tematycznych związanych z szeroko pojętym bezpieczeństwem online.
        • Działania związane z cyberbezpieczeństwem

• 02.05.2021 14:32
        • Działania projektowe „Przystań w sieci”

• Realizacja 6. kursów przez nauczyciela bibliotekarza.

• Opracowanie i przeprowadzenie 6. godzin lekcyjnych w klasie 2 liceum ogólnokształcącego.

• Przystąpienie uczniów do kursów na platformie online.

• Zamieszczanie przez uczniów informacji dotyczących zagadnień związanych  z cyberprzestrzenią na grupie pn. „Wirtualna Biblioteka Powiatowego Zespołu Szkół w Chmielniku”.

• Nasza nowa strona!

• 01.05.2021 11:56
        • Strona WWW naszej szkoły jest już dostępna w Internecie! Znajdziesz tu wiele pożytecznych i interesujących informacji - aktualności z życia szkoły, plan lekcji, informacje o zastępstwach, szkolny album zdjęciowy, jadłospis stołówki i wiele więcej.