• Zapraszamy do udziału w akcji

• 02.06.2023 13:03
      • "Jak nie czytam, jak czytam"
      • Serdecznie zapraszamy uczniów naszej szkołu do wzięcia udziału w akcji czytelniczej  pn. "Jak nie czytam, jak czytam" w dn. 7 czerwca o godz. 10.00 na placu szkolnym. Bedziemy czytać dzieła wielkich pisarzy polskich.

Pomysłodawcą i głównym organizatorem jest redakcja miesięcznika "Biblioteka w szkole", od 33 lat jednego z najpopularniejszych czasopism dla nauczycieli, natomiast organizatorami przedsięwzięć w poszczególnych miastach – biblioteki szkolne i publiczne.

Jak nie czytam, jak czytam” w latach 2016-19 była najpopularniejszą akcją czytelniczą w Polsce. Powraca w 2023 r. po czteroletniej przerwie spowodowanej pandemią i obostrzeniami. W poprzednich edycjach brało udział około 400 tysięcy osób z ponad 2 tysięcy placówek.