• ROZSTRZYGNIĘCIE ZAPYTANIA OFERTOWEGO na realizację zadania pn.: Zakup i dostawa jednorazowa opału w sezonie grzewczym 2023 dla  Powiatowego Zespołu Szkół w Chmielniku
     • ROZSTRZYGNIĘCIE ZAPYTANIA OFERTOWEGO na realizację zadania pn.: Zakup i dostawa jednorazowa opału w sezonie grzewczym 2023 dla Powiatowego Zespołu Szkół w Chmielniku

     • Chmielnik, dnia  24.11.2023 r.

      Znak sprawy: PZS/Zm/04/2023

       

       

       

      ROZSTRZYGNIĘCIE ZAPYTANIA OFERTOWEGO

                                                                   na realizację zadania

      pn.: „Zakup i dostawa jednorazowa opału w sezonie grzewczym 2023” dla   Powiatowego Zespołu  Szkół  w Chmielniku.

       

                     Zamawiający – Powiatowy Zespół Szkół w Chmielniku, ul. Adolfa Dygasińskiego 11, 26-020 Chmielnik informuje, że w wyniku rozstrzygnięcia w/w zapytania ofertowego wybrana została oferta nr 4 złożona przez:

      Europejski Instytut Podologiczny Piotr Bielawski,

      ul. Hetmańska 62/4, 35-078 Rzeszów

      Oferta spełnia warunki zapytania ofertowego oraz uzyskała w ocenie 100,00 pkt. na które składają się punkty za cenę.

       

                  Ponadto do przedmiotowego zapytania ofertowego wpłynęły następujące  oferty złożone przez:

       

      • Oferta nr 1 złożona przez WĘGLOPASZ Sp. z o.o., ul. Piątkowska 149/6,        60-648 Poznań, która w ocenie uzyskała w kryterium cena 87,49 pkt.
      • Oferta nr 2 złożona przez SKŁAD OPAŁIJ ROSIAK Sylwia Rosiak                    97-400 Bełchatów, ul. Skrzetuskiego 1, która w ocenie uzyskała w kryterium cena 89,,88 pkt.
      •  Oferta nr 3 złożona przez Agrolider Łukasz Białoskórski, Rosko Duża Kolonia 35, 64-730 Wieleń, która w ocenie uzyskała w kryterium cena 81,63 pkt.

                  Jednocześnie Zamawiający informuję, iż realizacja zamówienia zostanie wykonana           w terminie zapisanym w Zapytaniu ofertowym nie dłuższym.

       

      Dyrektor/-/ Sławomir Wójcik

       

      Otrzymują:

      Wszyscy uczestnicy postępowania

       

     • Udział w konkursie „PGE Turniej Maszyn Wodnych”

     • Dnia 16.11.2023 r. uczniowie Banasik Krzysztof i Styczeń Karol (drużyna Turbine Makers) z kl. 5 Technikum Pojazdów Samochodowych wzięli udział w regionalnym konkursie „PGE Turniej Maszyn Wodnych” w Tarnowie. Chłopcy samodzielnie zbudowali model maszyny (turbiny wodnej) przetwarzającej energię potencjalną i kinetyczną wody na energię mechaniczną. Starannie dobrali materiały konstrukcyjne, kształt łopatek, średnicę wylotową dyszy, rodzaj łożyskowania, a także średnicę wałka, na który nawijane było cięgno. Turbina wykonana przez uczniów konkurowała w kategorii „Moc”, w której liczył się czas, w jakim maszyna wykona zadanie podniesienia ciężarka o masie 5 kg na wysokość 2 m. Stanowisko pomiarowe mierzyło czas wykonania zadania z dokładnością do 1 milisekundy. Był to pierwszy występ naszej drużyny w tak prestiżowym konkursie, dlatego, iż pomimo, że czas podniesienia ciężarka był nieco dłuższy – to i tak się udało (w przeciwieństwie do innych, bardziej doświadczonych drużyn!!!). Serdecznie gratulujemy uczniom chęci podjęcia się startu w tymże konkursie i uzyskania świetnego wyniku.

     • POWIATOWY ZESPÓŁ SZKÓŁ W CHMIELNIKU NAJLEPSZY!!!

     • I miejsce w konkursie kulinarnym "Smaki Gęsiny”

      ,,NADZIEWANE ZAWIJANE I Z KAPUCHĄ SERWOWANE”, właśnie to danie pozwoliło naszym dziewczynom Agacie Długosz i Natalii Koźbiał pod opieką nauczycieli Marty Ficek i Joanny Juszczak, bezapelacyjnie i jednogłośnie wywalczyć I miejsce w konkursie kulinarnym ,,Smaki Gęsiny”, organizowanym w Chmielniku z okazji Święta Niepodległości.            

     • Zwiedzamy Królewskie Miasto Sandomierz i Góry Pieprzowe

     • Tym razem nasi uczniowie wraz z opiekunami wyruszyli na wycieczkę autokarową do Sandomierza. Podczas podróży do Królewskiego Miasta przewodnik zapoznał ich z mijanymi po drodze zabytkami i zmieniającą się przyrodą.

       

      W Sandomierzu uczniowie zwiedzili Rynek i przeszli Podziemną Trasą Turystyczną do Ratusza. Z pomocą systemu audioguide poznali również Bazylikę Katedralną pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. W programie zwiedzania znalazły się także Zamek Królewski i kościół pw. św. Jakuba. Po tylu atrakcjach uczniowie udali się na obiad do Restauracji Mariano.

       

      Jeszcze przed opuszczeniem miasta zwiedzili Wąwóz Królowej Jadwigi, a następnie poszli wzdłuż Wisły do autokaru. Przewodnik wymienił również atrakcje turystyczne miasta, które uczniowie będą mogli zobaczyć podczas kolejnej wizyty w Królewskim Mieście. Jeden dzień w Sandomierzu nie wystarczy, ale przynajmniej można poznać historię miasta i jego wybrane obiekty.

       

      Na zakończenie wycieczki szkolnej uczniowie pokonali znów fragment czerwonego Szlaku Walk Partyzanckich Gołoszyce-Annopol, tym razem przechodzący przez rezerwat przyrody Góry Pieprzowe. To była również bardzo dobra okazja do podziwiania panoramy Sandomierza.

       

      Opracował Kamil Król

      Zdjęcia Kacper Jamioł

     • Ogólnopolska Olimpiada Mitologiczna

     •  

      Uczniowie naszej szkoły: Milena Ryk (2a), Julia Kułagowska (2a), Adam Chynek (4a), Justyna Poniewierka (4tż), Natalia Samiec (4tż), Martyna Zawierucha (1a), Emilia Rogala (1a), Wiktoria Bujnowicz (1a), Piotr Kułakowski (1a), Krystian Kowalik (1a), Anna Widomska (1a) i Eliza Łużak (1a), dnia 14 listopada 2023 roku, wzięli udział w kolejnej edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Mitologicznej. Uczestnicy olimpiady zmagali się z testem zawierającym 30 pytań sprawdzających znajomość mitów i legend starożytnych Greków i Rzymian oraz wiedzę dotyczącą opowieści o bohaterach i herosach.
      Wyniki olimpiady – 6 stycznia 2024 roku.

      Trzymamy kciuki!!!

     • Poznajemy miasto za murami i jego najbliższą okolicę

     • Za nami kolejna wycieczka autokarowa po województwie świętokrzyskim. Tym razem nasi uczniowie wraz z opiekunami wybrali się do Szydłowa i nad Chańczę.

      W drodze przewodnik opowiedział o mijanych atrakcjach turystycznych. Po przyjeździe do Szydłowa uczniowie zwiedzili rynek, synagogę, zamek, Bramę Krakowską, kościół pw.Wszystkich Świętych, ruiny kościoła i szpitala pw. św. Ducha, a także kościół pw. św. Władysława.

      Kolejnym punktem programu było ognisko nad zalewem Chańcza, który jest największym zbiornikiem retencyjnym w naszym województwie. Przez cały dzień dopisywała nam piękna pogoda i przede wszystkim dobre samopoczucie.

      Opracował Kamil Król

      Fot. Monika Brożyna

    • Zakup i dostawa jednorazowa opału w sezonie grzewczym 2023
     • Zakup i dostawa jednorazowa opału w sezonie grzewczym 2023

     • Powiatowy Zespół Szkół w Chmielniku zaprasza do składania ofert na zadanie pn. „Zakup i dostawa jednorazowa opału w sezonie grzewczym 2023” dla   Powiatowego Zespołu  Szkół  w Chmielniku.

      .

       

       

      Szczegóły w załącznikach:

                                  Zapytanie ofertowe

      Załącznik nr 4 – Formularz ofertowy

      Załącznik nr 7 – Oświadczenie

       

      Z poważaniem

      Dyrektor Powiatowego  Zespołu Szkół w Chmielniku

      mgr Sławomir Wójcik

       

     • Podziękowanie od Prezydenta RP

     • Prezydent RP Andrzej Duda wraz z małżonką Agatą Kornhauser-Dudą przesłał naszej szkole oficjalne podziękowania za zorganizowanie XII edycji Narodowego Czytania.

      Otrzymaliśmy także  wyjątkowy egzemplarz dzieła Elizy Orzeszkowej “Nad Niemnem” w przepięknej oprawie i specjalną dedykacją Pary Prezydenckiej.

      Wydarzenie dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.

     • DRUŻYNY DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW NA PODIUM MISTRZOSTW POWIATU W LEKKOATLETYCE

     •       W Strawczynku 19 października 2023 roku odbyły się Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadpodstawowych w Lekkoatletyce. Do rywalizacji przystąpili młodzi sportowcy z pięciu szkół powiatowych. Zawodnicy rywalizowali w następujących konkurencjach: biegi na dystansie 100m dziewcząt i chłopców, 400 m dziewcząt i chłopców, 800 m dziewcząt, 1500 m chłopców, biegach sztafetowych 4 x 100 m dziewcząt i chłopców, biegach sztafetowych 4 x 400 m dziewcząt i chłopców oraz w skoku w dal dziewcząt i chłopców, a także w pchnięciu kulą dziewcząt i chłopców.

      Nasi reprezentanci w w/w konkurencjach spisywali się bardzo dobrze, zdobywając medale i punkty do klasyfikacji drużynowej.

      Drużynę dziewcząt, która zajęła III miejsce w klasyfikacji drużynowej tworzyły: Bujnowicz Wiktoria, Czerwińska Martyna, Gradkowska Wiktoria, Kwiatkowska Julia, Praśkiewicz Maja, Stemplewska Lena, Ściana Dorota, Bracichowicz Julia, Wierzbicka Gabriela, Majcherska Kornela, Poniewierka Justyna i Jędrzejowska Weronika.

      Natomiast w skład drużyny chłopców, która również wywalczyła III miejsce na podium weszli:

      Gardian Sebastian, Wójcik Konrad, Kmiecik Kamil, Rajca Radosław, Budziński Oliwer, Ciba Michał, Michalski Damian, Pasternak Paweł i Piwowarski Patryk.

       

       

      Opracował:

      Sylwester Panek

   • Kontakty

    • Powiatowy Zespół Szkół w Chmielniku
    • (+48) 41 354-28-94
    • ul. Dygasińskiego 11, 26-020 Chmielnik Poland
  • Galeria zdjęć

    brak danych