• ROZSTRZYGNIĘCIE ZAPYTANIA OFERTOWEGO                                na realizację zadania pn.: Zorganizowanie wycieczki firmowej dla pracowników Powiatowego Zespołu Szkół w Chmielniku - RUMUNIA-TRANSYLWANIA
     • ROZSTRZYGNIĘCIE ZAPYTANIA OFERTOWEGO na realizację zadania pn.: Zorganizowanie wycieczki firmowej dla pracowników Powiatowego Zespołu Szkół w Chmielniku - RUMUNIA-TRANSYLWANIA

     • Chmielnik, dnia  23.03.2023 r.

      Znak sprawy: PZS/Zm/01/2023

       

       

       

      ROZSTRZYGNIĘCIE ZAPYTANIA OFERTOWEGO

                                                                   na realizację zadania

      pn.: „Zorganizowanie wycieczki firmowej dla pracowników Powiatowego Zespołu  Szkół  w Chmielniku  - RUMUNIA-TRANSYLWANIA”.

       

                     Zamawiający – Powiatowy Zespół Szkół w Chmielniku, ul. Adolfa Dygasińskiego 11, 26-020 Chmielnik informuje, że w wyniku rozstrzygnięcia w/w zapytania cenowego wybrana została oferta nr 1 złożona przez:

      BUSi T BUSFERIE s.j.,

      ul. Paderewskiego 4d/2, 25-017 Kielce

      Oferta spełnia warunki zapytania cenowego oraz uzyskała w ocenie 100,00 pkt. na które składają się punkty za cenę.

       

                  Ponadto do przedmiotowego zapytania cenowego wpłynęły oferty częściowe, które nie spełniają wymogów założonych w Zapytaniu cenowym.

       

                  Jednocześnie Zamawiający informuję, iż realizacja zamówienia zostanie wykonana    w terminie zapisanym w Zapytaniu cenowym.

       

                 

       

      Otrzymują:

      • Wszyscy uczestnicy postępowania

       

     • Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego piszą projekt

     • Pierwsze szkolenie

      25 marca br. przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego: Adam Chynek (kl. 3a) oraz Magdalena Segda (kl. 3a) wraz z opiekunem uczestniczyli w szkoleniu w ramach programu aktywizacji młodzieży województwa świętokrzyskiego. Uczestnicy dowiedzieli się krok po kroku jak poprawnie pisać projekty. Zadaniem naszych uczniów będzie stworzenie ciekawego projektu na wydarzenie kulturalne lub sportowe, które będzie użyteczne społecznie. Do rozdania czeka 30 grantów.

      Trzymajcie za nas kciuki!

      „Program aktywizacji młodzieży województwa świętokrzyskiego to program wspierania młodzieży w wieku 15-29 lat z województwa świętokrzyskiego zaangażowanej w życie społeczne. Grupy młodzieży działające w radach, sejmikach, samorządach i organizacjach będą mogły skorzystać z grantów na finansowanie podejmowanych inicjatyw: konferencji, szkoleń i wyjazdów studyjnych.

    • Rozstrzygnięcie zapytania ofertowego na realizację zadania pn.: Zakup i dostawa jednorazowa opału w sezonie grzewczym 2023 dla  Powiatowego Zespołu Szkół w Chmielniku
     • Rozstrzygnięcie zapytania ofertowego na realizację zadania pn.: Zakup i dostawa jednorazowa opału w sezonie grzewczym 2023 dla Powiatowego Zespołu Szkół w Chmielniku

     • Chmielnik, dnia  22.03.2023 r.

      Znak sprawy: PZS/Zm/02/2023

       

       

       

      ROZSTRZYGNIĘCIE ZAPYTANIA OFERTOWEGO

                                                                   na realizację zadania

      pn.: „Zakup i dostawa jednorazowa opału w sezonie grzewczym 2023” dla   Powiatowego Zespołu  Szkół  w Chmielniku.

       

                     Zamawiający – Powiatowy Zespół Szkół w Chmielniku, ul. Adolfa Dygasińskiego 11, 26-020 Chmielnik informuje, że w wyniku rozstrzygnięcia w/w zapytania ofertowego wybrana została oferta nr 7 złożona przez:

      Europejski Instytut Podologiczny Piotr Bielawski,

      ul. Hetmańska 62/4, 35-078 Rzeszów

      Oferta spełnia warunki zapytania ofertowego oraz uzyskała w ocenie 100,00 pkt. na które składają się punkty za cenę.

       

                  Ponadto do przedmiotowego zapytania ofertowego wpłynęły następujące  oferty złożone przez:

       

      • Oferta nr 1 złożona przez WĘGLOPASZ Sp. z o.o., ul. Piątkowska 149/6,  60-648 Poznań, która
       w ocenie uzyskała w kryterium cena 99,70 pkt.
      • Oferta nr 2 złożona przez SKŁAD OPAŁIJ ROSIAK Sylwia Rosiak  97-400 Bełchatów, ul. Skrzetuskiego 1, która w ocenie uzyskała w kryterium cena 77,62 pkt.
      •  Oferta nr 3 złożona przez BRODA TRANS Elżbieta Broda, ul. 1 Maja 134/18, 40-237 Katowice
       ul. Gzichowska 102C, 42-500 Będzin
       , która w ocenie uzyskała w kryterium cena 78,72 pkt.
      • Oferta nr 4 złożona przez PHU "PAW-TRANS" Paweł Jędrzejczyk, Wólka Łękawska 58A, 97-400 Bełchatów, która w ocenie uzyskała w kryterium cena 79,55 pkt.
      • Oferta nr 5 złożona przez ENERGIS PROSTA SPÓŁKA AKCYJNA, ul. Kalwaryjska 69 / 9, 30-504 Kraków, która w ocenie uzyskała w kryterium cena 53,91 pkt.
      • Oferta nr 6 złożona przez LAJON Tadeusz Zając S.K.A., ul. Cegielniana 10, 42-675 Świętoszowice, która w ocenie uzyskała w kryterium cena 64,63 pkt.
      • Oferta nr 8 złożona przez "RID" R. Kapiczyński D. Kapiczyński  Sp.jawna, ul. Kiełczygłowska 26b, 98-170 Widawa, która w ocenie uzyskała w kryterium cena 84,07 pkt

                  Jednocześnie Zamawiający informuję, iż realizacja zamówienia zostanie wykonana w terminie zapisanym w Zapytaniu ofertowym nie dłuższym.

       

            Dyrektor  

       

      Otrzymują:

      • Wszyscy uczestnicy postępowania

       

     • Świętokrzyska Giełda Szkół Ponadpodstawowych Powiatu Kieleckiego w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Kielcach

     •  

      16 marca 2023 r. Świętokrzyski Kurator Oświaty wychodząc naprzeciw ósmoklasistom, podjął inicjatywę zorganizowania Świętokrzyskiej Giełdy Szkół Ponadpodstawowych.

      Celem przedsięwzięcia było umożliwienie uczniom powiatu kieleckiego dostępu do informacji o ofertach kształcenia na terenie naszego województwa.

      Powiatowy Zespół Szkół w Chmielniku również zaprezentował swoją ciekawą ofertę edukacyjną. Kierunki, w których kształceni są uczniowie w naszej szkole, pozwalają zaistnieć młodzieży na obecnym rynku pracy.

      Giełda cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem, uczestniczyło w niej ponad 880. uczniów wraz z opiekunami. Mieli oni możliwość zapoznania się z wirtualną ofertą Powiatowego Zespołu Szkół w Chmielniku przedstawioną przez dyrektora  szkoły Pana Sławomira Wójcika..

      Odwiedzając nasze stoisko wystawowe uczestnicy giełdy mogli skosztować słodkich przekąsek, przygotowanych przez uczniów technikum żywienia i usług gastronomicznych.

      Marta Ficek

     • Historia Chmielnika zapisana w zabytkach miasta 

     • Za nami pierwszy dzień wiosny, który spędziliśmy na zajęciach terenowych poświęconych zabytkom Chmielnika. Nasz spacer zaczęliśmy od zwiedzania kościoła świętej Trójcy, gdzie przewodnicy opowiedzieli o początkach średniowiecznej osady i dziejach świątyni.

      Następnie udaliśmy się na Skwer im. Ofiar Katynia w Chmielniku. Kolejnym punktem programu było zwiedzanie kościoła Niepokalanego Poczęcia, który jest interesującym przykładem małomiasteczkowej architektury barokowej.

      Żeby odpocząć i nabrać sił na dalszą naukę, poszliśmy na pizzę. W drodze na Rynek zatrzymaliśmy się jeszcze przy Pomniku Strażaka i tablicy upamiętniającej pobyt Józefa Piłsudskiego w Chmielniku. Po omówieniu dziejów tej części miasta zapoznaliśmy się z jednym z jego symboli przy Gęsiej Studni.

      Następnie poszliśmy zwiedzać Ośrodek Edukacyjno-Muzealny „Świętokrzyski Sztetl”. W tym miejscu przypomnieliśmy sobie o najważniejszych zabytkach kultury żydowskiej w województwie świętokrzyskim. Podziwialiśmy również jedyną na świecie szklaną bimę, a także inne eksponaty zachowane w dawnej synagodze. Fragmenty filmu edukacyjnego „Po-lin - okruchy pamięci” ukazały nam życie codzienne ludności żydowskiej w przedwojennej Polsce. Zwiedziliśmy także babiniec oraz Dom Cienia, gdzie niegdyś znajdował się stary cmentarz żydowski.

      W drodze na nowy cmentarz żydowski zatrzymaliśmy się jeszcze przy tablicy poświęconej Marii i Wacławowi Stradowskim, którzy podczas II wojny światowej zostali zamordowani przez Niemców za pomoc Żydom. Przewodnik przedstawił również znaczenie chmielnickiego młyna w XX w. Po zwiedzeniu nowego cmentarza żydowskiego poświęciliśmy się zadumie przed Murem Polskich Patriotów.

      Kolejny spacer historyczny za nami. Tym razem towarzyszyli nam także przewodnicy z Chmielnickiego Centrum Kultury i Ośrodka Edukacyjno-Muzealnego „Świętokrzyski Sztetl”, którym bardzo dziękujemy za wzbogacenie programu zajęć ciekawymi opowieściami.

      Opracował Kamil Król

     • Wielkanocna paczka dla Rodaka na Wileńszczyźnie

     • Pomoc najuboższym

      Transporty z paczkami dla naszych Rodaków na Litwie sukcesywnie docierają do Starostwa Powiatowego w Kielcach. W akcję „Wielkanocna Paczka dla Rodaka na Wileńszczyźnie”, której inicjatorem jest starosta kielecki Mirosław Gębski włączył się także Powiatowy Zespół Szkół w Chmielniku. Uczniowie jeszcze raz pokazali, że mają wielkie serca i przygotowali paczki dla najuboższych. Zebrane dary jeszcze przed świętami trafią do Polaków na Litwie, do osób potrzebujących, ubogich, starszych, samotnych oraz rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej.

     • Mów, czytaj, wygłaszaj... warsztaty z emisji głosu w Chmielnickim Centrum Kultury

     • Młodzież w roli lektorów

      Środowy poranek uczniowie klasy 2 tż spędzili w bardzo nietuzinkowy sposób. Odwiedziliśmy profesjonalne studio nagrań w Chmielnickim Centrum Kultury. Pod czujnym okiem Emila Wójcika, nasza młodzież mogła wcielić się w rolę lektorów i odpowiednio wyćwiczyć dykcję. Praca uczniów polegała na nagraniu słuchowiska literackiego pt. "Bajka o boćku Maćku i cudownej gałązce" autorstwa Alicji Adach-Białowąs. Opracowane słuchowisko będzie dostępne już wkrótce.

      Fot. Katarzyna Milczarek

    • Zakup i dostawa jednorazowa opału w sezonie grzewczym 2023
     • Zakup i dostawa jednorazowa opału w sezonie grzewczym 2023

     • Powiatowy Zespół Szkół w Chmielniku zaprasza do składania ofert na zadanie pn. „Zakup i dostawa jednorazowa opału w sezonie grzewczym 2023” dla   Powiatowego Zespołu  Szkół  w Chmielniku.

       

      Szczegóły w załącznikach:

                                  Zapytanie ofertowe

      Załącznik nr 4 – Formularz ofertowy

      Załącznik nr 7 – Oświadczenie

       

      Z poważaniem

      Dyrektor Powiatowego  Zespołu Szkół w Chmielniku

      mgr Sławomir Wójcik

       

    • Zapytanie cenowe: Powiatowy Zespół Szkół w Chmielniku zaprasza do składania propozycji cenowych na zadanie pn. Zorganizowanie wycieczki firmowej dla pracowników Powiatowego Zespołu Szkół w Chmielniku - RUMUNIA-TRANSYLWANIA
     • Zapytanie cenowe: Powiatowy Zespół Szkół w Chmielniku zaprasza do składania propozycji cenowych na zadanie pn. Zorganizowanie wycieczki firmowej dla pracowników Powiatowego Zespołu Szkół w Chmielniku - RUMUNIA-TRANSYLWANIA

     • Powiatowy Zespół Szkół w Chmielniku zaprasza do składania propozycji cenowych na zadanie pn. „Zorganizowanie wycieczki firmowej dla pracowników Powiatowego Zespołu  Szkół w Chmielniku  - RUMUNIA-TRANSYLWANIA”.

      Szczegóły w załącznikach:

                                  Zapytanie ofertowe

      Załącznik nr 1 – Formularz ofertowy

      Załącznik nr 2 – Oświadczenie

      Załącznik nr 3 – Wzór umowy

       

      Z poważaniem

      Dyrektor Powiatowego Zespołu Szkół w Chmielniku

      mgr Sławomir Wójcik

       

      Powiatowy Zespół Szkół w Chmielniku zaprasza do składania propozycji cenowych na zadanie pn. „Zorganizowanie wycieczki firmowej dla pracowników Powiatowego Zespołu  Szkół w Chmielniku  - RUMUNIA-TRANSYLWANIA”.

      Szczegóły w załącznikach:

                                  Zapytanie ofertowe

      Załącznik nr 1 – Formularz ofertowy

      Załącznik nr 2 – Oświadczenie

      Załącznik nr 3 – Wzór umowy


      Z poważaniem

      Dyrektor Powiatowego Zespołu Szkół w Chmielniku

      mgr Sławomir Wójcik


   • Kontakty

    • Powiatowy Zespół Szkół w Chmielniku
    • (+48) 41 354-28-94
    • ul. Dygasińskiego 11, 26-020 Chmielnik Poland
  • Galeria zdjęć

    brak danych